Ivanušec: Osjećam se sve bolje i bolje, ali nisam imao sreće

Nizozemska 19. velj 20248:48 0 komentara
NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images via Guliver

Daleko teže nego što se očekivalo aktualni nizozemski prvak Feyenoord je u susretu 22. kola Eredivisie pobijedio RKC Waalwijk 1:0.

Gosti su od 35. minute igrali s igračem manje nakon što im je isključen vratar Etienne Vaessen zbog igranja rukom izvan svog šesnaesterca.

Waalwijk se odlično branio sve do 85. minute kada je Mats Wieffer zabio za pobjedu Feyenoorda. Luka Ivanušec je za domaći sastav igrao do 78. minute.

Hrvatski reprezentativac otkrio je razmišljanja.

VEZANA VIJEST

“Osjećam se sve bolje i bolje, igram s više samopouzdanja. No, danas opet nisam imao sreće, naročito kad sam pogodio vratnicu, Malo je nedostajalo da ne bude pogodak. Moram nastaviti igrati kao što sam igrao danas, inzistirati na kombinatorici, prolaziti suparnike i više pucati”, poručio je Ivanušec za ESPN i dodao:

“S trenerom imam dobar odnos. Znam da želi više od mene, trudim se, sada su već neke stvari puno bolje no prije, ali vjerujem da mogu biti još bolje.

Ivanušeca u Nizozemskoj pratite samo na Sport Klubu.