Hajduk objavio snimke iz VAR sobe, traže očitovanje od Kustića i Marića

Hrvatska 27. velj 202415:15 3 komentara
HNK Hajduk Split

Hajduk je danas imao izvanredne vijesti na svojoj platformi Hajduk Digital TV.

Hajduk je kroz push notifikaciju svojim korisnicima najavio da će objaviti cjelovite snimke iz VAR sobe s utakmice u Varaždinu, što je i napravio.

Također, uputili su dopis Marijanu Kustiću u svojstvu predsjednika HNS-a i šefu Komisije nogometnih sudaca Bruni Mariću. Vijesti možete pogledati OVDJE.

Podsjetimo, tijekom dana su u javnost izašle snimke razgovora glavnog suca utakmice Frana Jovića, VAR suca Ante Čuljka te ostalih sudaca u VAR sobi.

Splićani smatraju da su oštećeni u nekoliko situacija – da je golu Varaždina u 40. minuti prethodio prekršaj na Marku Livaji, da im nije dosuđen penal u 61. minuti zbog igranja rukom te da je neopravdano poništen gol Livaje za 2:1 zbog zaleđa u 78. minuti.