Juranović i Čolak asistirali u kvalifikacijama za LP

Champions League 27. srp 202119:52 > 20:54
JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL

Legia je osigurala treće pretkolo Lige prvaka i dvije utakmice s Dinamom s dvije pobjede i ukupnih 3:1 protiv estonske Flore.

Legia je danas slavila u Tallinu s 1:0, a gol odluke zabio je Guimaraes Lopez u 67. minuti na asistenciju Josipa Juranovića.

Poljaci sljedećeg tjedna stižu u Maksimir, dok je uzvrat tjedan dana kasnije u Varšava.

Asistenciju je upisao je Antonio Čolak u remiju njegovog Malmoa kod HJK-a 2:2. Šveđani su prošli dalje s ukupnih 4:3.

Tenho je zabio za Fince već u 1. minuti, da bi Christiansen izjednačio u 10. minuti. Malmo je poveo u 76. golom Birmančevića na asistenciju Čolaka, dok je konačnih 2:2 postavio Riski dvije minute kasnije.

Malmo u trećem pretkolu čeka Rangers.

Ferencvaroš je nakon 2:0 u Budimpešti, večeras slavio s 3:1 u Vilniusu kod Žalgirisa te zakazao dvoboj s Slavijom Prag.