Briljantni Brozović zaslužio mjesto u momčadi kola LP

Champions League 4. stu 202110:50 0 komentara
Matteo Gribaudi/Image

Naš Marcelo Brozović izabran je u momčad kola nakon sjajne partije u Ligi prvaka protiv Sheriffa, u kojoj je zabio jedan pogodak i asistirao za njih dva u pobjedi 3:1.

Inter je u drugom poluvremenu slomio Sheriff u gostima te je golovima u nastavku slavio 3-1 u ogledu skupine D. Sve je krenulo pogotkom hrvatskog nogometaša Marcela Brozovića koji je u 54. minuti, lijepom varkom, prevario dvojicu suparničkih igrača i potom s 15 metara naciljao domaću mrežu. Bio je to prvi pogodak Brozovića za Inter ove sezone.

Potom se Interu otvorilo, a nove golove za uvjerljivo slavlje su zabili Škriniar i Sanchez. Brozović je odigrao svih 90 minuta, dok je Ivan Perišić za Inter igrao od 64. minute.

Sheriff je Ligu prvaka otvorio s dvije pobjede, ali potom su uslijedile dvije kapitulacije i to oba puta od Intera. Protiv Intera njihov je jedini strijelac bio Traore.

Uz Brozovića, u momčadi kola nalaze se i sljedeći igrači: Dahlin (Mälmo), Marquinhos (PSG), Wöber (RB Salzburg), Albiol (Villarreal), Brozović (Inter), Wijnaldum (PSG), Chiesa (Juventus), Dybala (Juventus), Lewandovski (Bayern), Dybala (Juventus).