Barcelona ga potjerala, sada je spasio Atletico

REUTERS/Miguel Vidal via Guliver

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u Vigu domaću Celtu sa 1-0, u utakmici 21. kola španskog prvenstva, te ostali na četvrtoj poziciji.

Jedini pogodak postigao je Memphis Depay u 89. minuti., a taj gol je tim vrijedniji jer je Atlético od 70. minute igrao s desetoricom, nakon što je crnogorski reprezentativac Stefan Savić dobio crveni karton.

Nizozemac je, nakon što su mu u Barceloni poručili kako za njega nema mjesta, prešao u siječnju stigao u madridski Atletico za 3 milijuna eura. Ovaj gol mu je privijenac u crveno-bijelom dresu.

Momčad Diega Simeonea ima 11 pobjeda i četvrta je na tablici sa 38 bodova. Celta je prekinula niz od dvije pobjede i nakon 10. poraza zauzima 13. mjesto na tablici sa 23 boda.