Felipe Reyes ušao u klub 300

Euroleague 22. pro 201711:40 > 11:50
(Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Legenda madriskog Reala, Felipe Reyes postao je tek drugi igrač u povijesti Eurolige s 300 odigranih utakmica.

Ovoga tjedna Felipe Reyes ispisao je povijest. Postao je drugi igrač u euroligaškoj povijesti s odigranih 300 utakmica.

Živuća legenda madridskog Reala u kojem je od 2004. godine, iza sebe ima spektakularnu karijeru, osvojio je gotovo sve što jedan košarkaš može osvojiti. Pobjednik Eurolige, Eurokupa, španjolskog prvenstva, kupa i superkupa, s reprezentacijom tri puta prvak Europe, svjetski prvak, a jedino zlato koje mu nedostaje ono je s Olimpijskih igara. Osvojio je dva srebra nakon finalnih poraza od strane Sjedinjenih Država.

Reyes je pet puta s Realom dogurao do Final Foura Eurolige, naslov prvaka osvojio 2015. godine. Osim što je najbolji skakač Eurolige svih vremena, peti je najbolji strijelac.

Prvi igrač koji je prošao brojku od tristo nastupa u najjačem europskom natjecanju jest Juan Carlos Navarro koji je trenutno na brojci 327.