Novi ispad Browna zasjenio pobjedu Tampa Baya

Američki nogomet 2. sij 202222:20 > 22:28 0 komentara
Kim Klement-USA TODAY Sports

Pobjedu Tam Bay Buccaneersa 28:24 kod New York Jetsa zasjednio je potez Antonija Browna.

Ozljede, suspenzije zbog kršenja covid-protokola, lažna potvrda o cijepljenju, covid protokol zbog pozitivnog testa.

Sve to vezano je za Browna koji je u Buccaneersima dobio zaista puno prilika.

I onda je danas u trećoj četvrtini kod rezultata 17:10 izašao s terena, skinuo opremu, a zatim i majicu koju je imao ispod opreme, bacio istu na tribine i samo napustio stadion.

Trener Bruce Arians je nakon utakmice poručio kako je karijera Browna u Bucsima gotova.

A bez njegove pomoći Bucsi su stigli do preokreta u posljednjoj četvrtini i slavili 28:24.

Od ostalih rezultata izdvajamo slavlje Las Vegas Raidersa 23:20 field-golom Carlsona 12 sekundi prije kraja, kao i slavlje Cincinnati Bengalsa 34:31 protiv Kansas City Chiefsa field golom McPhersona field-golom dvije sekunde prije kraja.