Ramsi nastavili s lošom formom, Eaglesi režirali preokret

Američki nogomet 20. stu 202222:08 0 komentara
AP Photo/Mark J. Terrill via Guliver Images

Aktualni prvaci NFL-a Los Angeles Ramsi upisali su četvrti poraz u nizu.

New Orleans Saintsi su na domaćem terenu svladali Los Angeles Ramse rezultatom 27:17.

Saintsi su poveli field golom Lutza, a preokret Ramsa u prvoj četvrtini režirali su Atwell touchdownom te Gay ekstra poenom. Rezultat nakon prve četvrtine bio je 7:3 u koristi aktualnih prvaka.

Druga četvrtina je bila izjednačena – završila je 7:7. Za domaće je touchdown upisao Johnson, a ekstra poen dodao Lutz. Za Ramse je, pak, touchdown uknjižio Robinson, a dodatni poen djelo je Gaya.

A što reći za treću četvrtinu? Okončana je rezultatom 14:0 za Saintse. Landry i Olave su upisali svaki po jedan touchdown, a dodatne poene nije propustio upisati Lutz.

Ramsi su posljednju četvrtinu bili bolji sa 6:3, ali nije bilo dovoljno za preokret.

Saintsi su sada na omjeru od četiri pobjede i sedam poraza, dok su Ramsi na tri pobjede i sedam poraza.

Philadelphia Eaglesi su velikim preokretom protiv Indianapolis Coltsa (17:16) u posljednjoj četvrtini upisali devetu pobjedu sezone.

Utakmicu su bolje otvorili Coltsi koji su nakon prve četvrtine vodili 7:0 (Taylor touchdown, McLaughlin ekstra poen).

Druga i treća četvrtina nisu bile efikasne – druga je završila 3:3, a treća 3:0 u korist Coltsa.

U zadnju četvrtinu se ušlo s vodstvom domaćina 13:3, a onda je uslijedio veliki preokret Eaglesa.

Započelo je touchdownom Watkinsa, a ekstra poenom ispratio je to Elliott. Domaćini su uzvratili field golom, ali onda Eaglesi novim touchdownom dolaze u egal. Hurts je bio sretnik, a točku na i velikog preokreta stavio je Elliott ekstra poenom.

Phidelphia Eaglesi imaju najbolji skor u ligi (9-1), dok su Indiananapolis Coltsi na četiri pobjede i šest poraza.