Hokej 17. stu 202211:21 0 komentara

Ottawa Senatorsi svladali su Buffalo 4:1 i nanijeli mu sedmi uzastopni poraz u NHL-u.

Iako je rezultat uvjerljiv u korist momčadi iz Kanade, utakmica je bila otvorena do pet minuta prije kraja. Domaći su poveli preko Watsona u prvoj dionici, a Thompson je izjednačio početkom drugog dijela. Senatori su u treću trećinu ipak otišli s golom poštede zahvaljujući Tkachuku.

Sve dileme oko pobjednika razriješio je De Brincat u 55. minuti, a točku na pobjedu u praznu mrežu stavio je Stutzle.

St. Louis se definitivno probudio. Nakon osam uzastopnih izgubljenih utakmica izborili su i četvrtu pobjedu. Posljednja žrtva bila je momčad Chicaga koju su u gostima svladali  5:2.

U redovima St. Louisa najbolji su bili Rus Barbashev i Kanađanin Kyrou, dok je Athanasiou postigla oba gola za Chicago.

Trevor Moore je hattrickom pogurao Los Angeles Kingse do pobjede 3:1 na teškom gostovanju u Edmontonu. Napadač momčadi u svakoj je trećini postigao po jedan gol. Hyman je bio strijelac za Oilerse.