Bundesliga 19. pro 202322:40 0 komentara

U susretu 16. kola Bundeslige Borussia Dortmun na svom je Signal Iduna Parku remizirala s Mainzom 1:1.

Mainz je osvojio velik bod u Dortmundu, ponovivši priču iz zadnjeg kola prošle sezone, kad je taj neodlučeni ishod odnio Borussiji naslov prvaka.

Julian Brandt je u u 29. minuti donio vodstvo domaćoj momčadi, a konačnih 1:1 postavio je Sepp van den Berg u 43. minuti.

Borussia ima 27 bodova i dalje je na petom mjestu, a već četiri utakmice nije došla do prvenstvene pobjede uz tri remija i jedan poraz. Hoće li Edin Terzić preživjeti na klupu Borussije?