Bundesliga 2. ruj 202317:58 0 komentara
Revierfoto via Guliver

Pravu golijadu gledali smo u subotnjem terminu od 15.30 sati u 3. kolu Bundeslige. Pobjede su osim Hoffenheima, zabilježili Bayer Leverkusen, Werder Bremen i Stuttgart.

Hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo zabio je za Augsburg u 3. kolu Bundeslige u remiju 2:2 s Bochumom.

Beljo je zabio i Bayernu u prošlom kolu, a precizan je bio i danas protiv Bochuma, postigavši prvi gol na utakmici u 35. minuti na asistenciju Ermedina Demirovića iz BiH-a. Demirović je kasnije postigao gol za Augsburg za 2:1, ali se Bochum spasio poraza pogocima Japanca Asana. Beljo je igrao do 87. minute.

Bayer Leverkusen svladao je s 5:1 Darmstadt. Za Bayer zabili su Boniface (21′, 61′), Palacios (49′), Hofmann (67′) i Hložek (83′). Jedini gol za Darmstadt zabio je Vilhelmsson u 25.

Josip Stanišić je za Bayer ušao u 72. minuti.  Kod gostiju je Bartol Franjić odigrao cijeli susret, a Matej Maglica ušao u 68. minuti.

Stuttgart je upisao visoku pobjedu 5:0 protiv Freiburga. Zabili su Fuhrich (8′, 62′), Guirassy (17′, 19′) i Millot (75′).

Werder Bremen slavio je 4:0 protiv Mainza kod kuće. Zabili su Ducksch (4′), Stage (53′), Bittencourt (82′) i Njinmah (84′).