Evo kada Hrvatska igra protiv Srbije za polufinale SP-a

Ostalo 11. velj 202411:39 0 komentara
Tom Dubravec CROPIX via Guliver

Barakude su se plasirale u četvrfinale Svjetskog prvestva u Dohi svladavši Kinu s 22:4 (5:2, 6:1, 5:1, 6:0).

Samo prvih pet minuta utamice predstavljalo je kakvu-takvu borbu, a što je vrijeme odmicalo Kinezi su bili sve umorniji, a Hrvati zagrijaniji za malo jači pucački trening. U zadnje dvije četvrtine Marko Bijač je primio samo jedan gol.

VEZANA VIJEST

Protiv Kineza je zabio svaki od igrača koji su ušli u bazen, osim dva golmana, a najviše Kosta Harkov s četiri gola, dok je Loren Fatović postigao tri.

Plasmanom u četvrtfinale Hrvatska je osigurala nastup na Olimpijskim igrama u Parizu, a u borbi za polufinale Barakude u utorak igraju sa Srbijom.

Utakmica Hrvatska – Srbija na rasporedu je u utorak u 19 sati, ukoliko ne bude promjene.