Kiel nadoknadio devet golova razlike i plasirao se na Final Four!

Rukomet 2. svi 202420:59 0 komentara
Eibner-Pressefoto MarcelxvonxFehrn via Guliver Image

Rukometaši Kiela igrat će na završnici turnira u Kolnu nakon što su u uzvratu pobijedili Montpellier 31:21.

Francuski sastav slavio je u prvoj utakmici s devet golova razlike (39:30) i činilo se da je sve riješeno. Ali, Duvnjak i društvo imali su druge planove te se pridružili Aalborgu i Magdeburgu u završnici koja će se odigrati početkom lipnja.

Već u prvom poluvremenu koji je završio u korist njemačke ekipe ‘mirisalo’ je da bi Kiel mogao do završnice (17:12). Nekoliko minuta prije kraja stajalo je 27:21 za Kiel, a onda su zabili četiri gola zaredom i plasirali se na završni turnir.

Johansson je predvodio Kiel s osam golova, dok je kod Francuza bio najbolji Pellas sa šest golova. Hrvatski reprezentativci Domagoj Duvnjak i Veron Načinović su također igrali, Duvnjak je ostao bez gola, dok je Načinović zabio jedan gol.

Još je jedno mjesto upražnjeno, Barcelona ili PSG, saznat ćemo kasnije. U prvoj utakmici u Parizu Katalonci su slavili 30:22.