Nogomet 6. tra 20219:38 > 9:41
Sportklub

Barcelona je do minimalne pobjede nad Valladolidom stigla u 90. minuti, no puno se više priča o sudačkim odlukama Jaimea Latrea. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Barcelona je tri boda osigurala golom Dembelea u 90. minuti te tako sitla na samo bod od vodećeg Atletico Madrida.

I dok se Messi na poluvremenu žalio na suca Jaimea Latrea, on je u drugom poluvremenu bio jedan od ‘junaka’ od Barcelone.

U 62. minuti Jordi Alba je igrao rukom u šesnaestercu Barcelone, igrači Valladolida su se bunili, no u toj situaciji Latre nije ni tražio pomoć VAR-a.

Nova sporna situacija dogodila se u 80. minuti kada je isključen Plano zbog prekršaja na Dembeleom. I španjolski sudački eksperti tvrde da je Latre prestrogo isključio veznjaka Valladolida.

Sporan je i trenutak koji je prethodio golu Barcelone, a to je navodni prekršaj Albe nad Mesom deset sekundi prije nego su Katalonci zabili za pobjedu.

Katalonci su na kraju slavili 1:0, stigli na minus jedan u odnosu na Atletico, te se u miru mogu pripremati za subotnje gostovanje kod Real Madrida koje ekskluzivno možete gledati na Sport Klubu.