Bundesliga 5. svi 202322:45 0 komentara

Nogometaši Kolna slavili su u derbiju protiv Bayer Leverkusena u sklopu 31. kola njemačke Bundeslige

Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a gosti su poveli u 14. minuti preko Daviea Selkea, dok je momčad Xabija Alonsa u 28. minuti preko Adlija izjednačila.

Selke je svojim drugim pogotkom u 36. minuti postavio, pokazat će se i konačnih – 2:1.

U drugom poluvremenu su domaći pokazali više inicijative, no nisu uspjeli probiti obrambeni blok Kolna.

Ovom pobjedom, nogometaši Kolna prekinuli su 31 godinu dugu tradiciju. Naime, toliko dugo nisu uspjeli povezati tri pobjede u gostima što im je sada pošlo za rukom pobjedama protiv Augsburga, Hoffenheima i sada kod Leverkusena.

Koln sada drži deseto mjesto prvenstvene ljestvice dok je Bayer i dalje šesti s dva boda više od Wolfsburga