Hrvatska 18. svi 202322:02 0 komentara

Na prvom ispitu Europskog prvenstva za kadete do 17 godina, Hrvatska je poražena od Engleske s 1:0

Englezi su otvorili ranom dominaciju koju su okrunili golom Ethana Nwanerija u osmoj minuti utakmice.

Nakon početnog šoka, Jarnijevi izabranici počeli su igrati ofanzivnije te su stvorili nekoliko solidnih šansi do kraja poluvremena.

Engleska je imala fantastičnu šansu u 41. minuti da preko jedanaesterca povećaju prednost na 2:0, no Jan Hlapčić obranio je pokušaj Michaela Goldinga.

U drugom poluvremenu, mladi Vatreni pokazali su presing kako se utakmica bližila kraju, a najbliže izjednačenju bili smo u 89. minuti kada je Rimac sjajnim udarcem pogodio gredu.