Bundesliga 16. tra 202317:47 0 komentara

Werder je imao prednost protiv Freiburga, ali su gosti poslije preokreta uspjeli slaviti važnu pobjedu - 2:1.

Freiburg se bori za plasman među četiri najbolja tima u Bundesligi, samim tim i za sudjelovanje u grupnoj fazi Lige prvaka pa im je svaki bod u prvenstvu od velike važnosti.

Činilo se da momčad Christiana Streicha nema što tražiti u Bremenu iako su na poluvremenu mreže ostale netaknute. Werder je nakon neiskorištene prilike u 47., minutu kasnije poveo pogotkom Maximiliana Phillipa.

Razvila se velika borba i oba tima su, za razliku od prvog poluvremena, igrala prilično otvoreno.

Freiburgov Flekken je u 61. ostavio svoj tim na životu odličnom obranom, što je dalo krilo gostima koji su u 67. minuti izjednačili preko Sallaia. U 72. minuti je isti igrač odlično centrirao s lijeve strane, a Holer glavom šutirao za preokret i slavlje Freiburga.