Trener Varaždina: Nismo bili agresivni, ali se nismo raspali

Hrvatska 22. tra 202321:39 0 komentara
NK Varaždin

Hajduk je u 30. kolu SuperSport HNL-a slavio 2:0 i došao do šeste pobjede nad Varaždinom.

Strijelci su bili Yassine Benrahou u 25. i Emir Sahiti u 65. minuti. Benrahou je bio igrač utakmice, uz svoj gol je i asistirao za Sahitijev. Trener Varaždina Mario Kovačević osvnruo se na utakmicu.

Čestitam Hajduku na zasluženoj pobjedi. Došli smo igrati nogomet, ali nismo bili ni čvrsti, ni agresivni. Prvo poluvrijeme smo pokušavali nešto, ali u drugom dijelu nas je Hajduk pritisnuo. Kada su zabili drugi gol, drago mi je da se nismo raspali“, rekao je Kovačević pa dodao:

Ovo nam je četvrti poraz od Hajduka, ali u protekle tri smo bili ravnopravni. Ne možete protiv bilo koga igrati bez agresije, a pogotovo protiv Hajduka u Splitu.”