Nogomet 29. tra 202120:53 > 21:42
AP Photo/Joan Monfort

U prethodna 24 gostovanja na Nou Campu Granada je znala samo za poraz. Do danas... #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Barcelona je u zaostaloj utakmici na Nou Campu izgubila od Granade 2:1. Granada je tako u 25. pokušaju napokon slavila kod ponosa Katalonije.

Za Barcu je dobro počelo jer su poveli u 23. minuti kada je Messi pogodio nakon sjajnog poteza Griezmanna koji mu je potom podvalio loptu.

Gosti su do izjednačenja stigli u 63. minuti kada je za 1:1 pogodio Machis. Samo tri minute kasnije zbog prigovora je isključen trener Katalonaca Koeman, koji će zbog toga neće moći voditi momčad protiv Valencije.

Za potpuni šok na Nou Campu pobrinuo se Molina golom u 79. minuti.

Barcelona je tako propustila priliku da ode na vrh, te ostaje treća sa 71 bodom, koliko ima i drugi Real. Na vrhu je Atletico sa 73 boda. Granada je osma s 45 bodova.