Izbornik Škotske: Maguire u mojoj ekipi? Ne, apsolutno ne

Nogomet 13. ruj 202312:09 0 komentara
Mark Pain via Guliver

Reprezentacije Škotske i Engleske sinoć su u Glasgowu odigrale prijateljsku utakmicu, a slavili su Englezi 3:1.

Golovima Fodena i Bellinghama Engleska je vodila na poluvremenu, a Škoti u tom periodu nisu imali niti jedan udarac prema golu.

U poluvremenu je priliku za Englesku dobio stoper Manchester Uniteda Harry Maguire koji je u 67. minuti zabio autogol pa su Škoti smanjili na 2:1.

Točku na konačan rezultat stavio je Harry Kane golom u 81. minuti.

VEZANA VIJEST

Nakon ovog dvoboja najviše pažnje izazvao je odgovor izbornika Škotske Stevea Clarka na pitanje bi li volio Harryja Maguirea u svojoj momčadi, s obzirom da je zahvaljujući njemu Škotska stigla do jedinog pogotka.