Modrić odigrao pola sata u kiksu Reala kod Mallorce

Nogomet 18. kol 202423:42 0 komentara
xAlexxPerezx via Guliver

Aktualni prvak Španjolske i Europe, Real Madrid, remizirao je u prvom kolu La Lige protiv Mallorce s rezultatom 1:1.

Real je poveo u 13. minuti golom Rodryga, nakon asistencije Viniciusa Juniora. Izjednačenje Mallorci donio je kosovski napadač Vedat Muriqi u 53. minuti.

Real je završio utakmicu s desetoricom igrača, nakon što je Ferland Mendy u sedmoj minuti sudačke nadoknade dobio crveni karton zbog grubog prekršaja. Luka Modrić ušao je u igru u 63. minuti umjesto Aureliena Tchouaménija i preuzeo kapetansku traku, ali Real nije uspio postići pobjednički gol.

U sljedećem kolu, Real Madrid će na svom terenu ugostiti Real Valladolid, čiji je vlasnik bivši igrač Reala, Ronaldo Nazario, a u kojem igraju bivši hajdukovci Stipe Biuk i Stanko Jurić.