Prekid u Švedskoj, raketama gađali navijače Malmöa!

Europa 6. lis 202221:20 > 21:22 0 komentara
Johan Nilsson/TT via Guliver Images

Utakmica trećeg kola skupine D Europske lige između Malmöa i Union Berlina prekinuta je u drugom poluvremenu zbog navijačkih izgreda...

U 57. minuti susreta pri rezultatu 0:0 gostujući su navijači korištenjem pirotehnike izazvali prekid. Ispaljivali su vatromet na teren i čak i na tribine s domaćim navijačima.

Nakon druge rakete koja je doletjela na teren te potom i topovskog udara, sudac Halil Umut Meler iz Turske bio je primoran prekinuti dvoboj i poslati igrače obiju momčadi u svlačionicu.

Na dio tribine gdje su bili smješteni navijači Union Berlina poslana je interventna policija, a utakmica se nastavila nakon pola sata. Gosti su na kraju pobijedili 1:0 pogotkom Beckera iz 68. minute iako su cijelo drugo poluvrijeme igrali bez isključenog Schafera.