Modrića jedan naslov dijeli od titule najtrofejnijeg igrača u povijesti Real Madrida

Nogomet 14. sij 202423:47 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez vi9a Guliver

Hrvatski veznjak je postao istinska legenda madridskog kluba...

Nogometaši Real Madrida pobjednici su španjolskog Superkupa nakon što su u finalu u Riyadhu pred 23.800 gledatelja na KSU stadionu pobijedili Barcelonu sa 4-1.

Luka Modrić je za Real zaigrao od 81. minute ušavši u igru umjesto Tonija Kroosa. Kapetan hrvatske reprezentacije tako je osvojio već 24. trofej u dresu “Kraljevskog kluba” što ga postavlja na drugo mjesto vječne ljestvice trofeja u povijesti Real Madrida.

Naime, Modrić i Nacho Fernandez oboje imaju 24 osvojena naslova u dresu Real Madrida te tako dijele drugo mjesto, a s još jednom osvojenom titulom, dijelio bi prvo mjesto s trenutnim rekorderima, Karimom Benzemom i Marcelom koji ih imaju 25.

Modrić je u Realu od 2012. do danas osvojio 3 španjolska naslova, 2 Kupa kralja, 5 španjolskih Superkupova, 5 Liga prvaka, 4 europska Superkupa i 5 klupskih SP-ova.