Majer strijelac za Vatrene nakon 357 dana, sjećate li se kome je tada zabio?

Nogomet 18. stu 202318:18 1 komentar
Tom Bode via Guliver Images

U 26. nastupu za hrvatsku reprezentaciju Lovro Majer postigao je peti pogodak, ali prvi nakon gotovo točno godinu dana.

Majer je preciznim udarcem u sedmoj minuti doveo Hrvatsku u prednost u važnoj utakmici u Rigi protiv Latvije, što je veznjaku Wolfsburga bio peti pogodak za Vatrene.

Majeru je to bio prvi gol za hrvatsku reprezentaciju od 27. studenoga 2022. godine i Svjetskog prvenstva u Kataru. Točnije, utakmice drugog kola grupne faze protiv Kanade koju je Hrvatska dobila rezultatom 4:1.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama u igru je ušao u 86. minuti, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom je postavio konačan rezultat.

Nakon Walesa u listopadu, ovo je druga uzastopna utakmica u kojoj je Majer bio starter za reprezentaciju.