Lewandowski upitan za okršaj s Hrvatskom u Osijeku

Liga nacija 7. ruj 202413:02 0 komentara
Neil Hanna Sportimage via Guliver

Hrvatska dočekuje Poljsku u nedjelju od 20.45 na Opus Areni u susretu 2. kola Lige nacija.

Poljaci su u 1. kolu Lige nacija u četvrtak u Glasgowu nakon velike drame svladali Škote 3:2.

Szymanski je već u 8. minuti zabio za vodstvo Poljaka nakon asistencije Lewandowskog, a u 44. minuti je i sam Robert Lewandowski iz penala zabio za 2:0.

VEZANA VIJEST

Škoti su se u nastavku utakmice vratili u igru golovima Gilmoura i McTominaya. Zalewski je za konačnu pobjedu Poljske 3:2 zabio iz penala u 97. minuti.

No, Poljacima se dogodila i jedna nevolja na toj utakmici. Robert Lewandowski teren u Glasgowu napustio je u 72. minuti. Vidjelo se da je poljski kapetan u bolovima i veliko je pitanje hoće li biti spreman za susret s Vatrenima u Osijeku.

Poljski medij pišu kako još nije sigurno hoće li Lewandowski biti potpuno spreman za utakmicu s Hrvatskom, a nagađa se da bi napadač Barcelone mogao odigrati barem 45 minuta u Osijeku.