Juniori Dinama uništili Osijek i stigli do naslova!

Hrvatska 3. lip 202312:55 0 komentara
GNK Dinamo

Juniori Dinama slavili su 3:1 u zadnjem kolu Prve nogometne lige protiv Osijeka i osvojili naslov prvaka.

Dinamo je jako ušao u utakmicu i pritisak od prve minute je već u desetoj doveo do pogotka Mateja Šakote. S ruba šesnaesterca je pogodio za vodstvo.

Vrlo je brzo, u 16. minuti povećao razliku kada je Fran Topić gurnuo loptu u prazan gol. Osijek je dvije minute kasnije smanjio razliku lijepom kontrom i pogotkom Antonia Blažanovića.

Nevjerojatno, ali u šest minuta pala su tri gola pa je Dinamo ponovo pogotkom glavom Ivana Cvetka došao do dva razlike. Konačnih 4:1 postavio je Fran Topić i došao do 20. gola ove sezone.

Drugoplasirani Hajduk, koji je ove sezone stigao do finala Lige prvaka mladih, je u Zaprešiću slavio 2:0 protiv Inkera, ali mu to ništa nije značilo jer je pobjedom Dinama prvenstvo bilo odlučeno.