Izbrisao sve fotografije s Hajdukom, pa odradio poluvrijeme iz snova

Hrvatska 9. ožu 202418:24 0 komentara
Zeljko Hajdinjak CROPIX via Guliver Images

Hajduk je na teškom travnjaku u Velikoj Gorici odradio savršeno poluvrijeme, iskoristivši sve tri šanse za komforno vodstvo 3:0. Jedan od junaka bio je neočekivan.

Riječ je o Yassineu Benrahouu, Marokancu koji je već mjesecima u drugom ili trećem planu.

U tom kontekstu, mnogi su njegov potez brisanja većine fotografija sa svog Instagram profila, uključujući i onih u dresu Hajduka, protumačili kao izraz nezadovoljstva statusom u Poljudu. Uz to je čak i iz opisa profila maknuo ime Hajduka.

A onda je u Velikoj Gorici osvanuo kao starter. Trener Mislav Karoglan vratio ga je u prvi sastav nakon gotovo pet mjeseci i – pogodio. Benrahou je iz kornera asistirao Marku Livaji za 1:0 u 22. minuti, a onda je sam poentirao za 2:0 u 31.

Idealno poluvrijeme za Hajduk zaokružio je Rokas Pukštas iskoristivši prilično nonšalantnog vratara Gorice Ivana Banića.

Početak utakmice kasnio je iz bizarnog razloga. Više o tome pročitajte ovdje.