Nogometaši Lokomotive i Gorice u susretu su 32. kola HNL-a na stadionu u Kranjčevićevoj ulici igrali 2:2 (1:0).
Ipak, teška ozljeda vratara Gorice Ivana Banića sve odigrano bacila je u drugi plan. Banić je istrčao kako bi skratio kut Indritu Tuciju, ali naletio je na suigrača Matusa Vojtka i pao u nesvijest. Nakon nekoliko minuta, iznesen je s terena.
“Iskreno se nadam da će s Banićem sve biti u redu i to je jedino biti bitno. Ovaj će bod nama biti presudan, ali rezultat pada u drugi plan”, rekao je Sopić na presici nakon utakmice.
Pokušao se trener Gorice osvrnuti i na utakmicu.
“Što se tiče utakmice, cijeli tjedan upozoravam da je Lokomotiva najpotentnija po pitanju tranzicije. Napravili smo veliku grešku kod drugog gola, dali im šansu da odu na 3-0. Da smo mi zabili za 1-0 iz prilike koju smo imali, vjerojatno bi pobijedili. Kad sve zbrojimo, mogu skinut kapu svojim igračima. S igračem manje, s Raspopovićem na golu, ovo je za napisati romane”, rekao je trener Gorice.
Još se jednom osvrnuo na situaciju s Banićem.
“Predsjednik Črnko zvao je ljude u bolnici i Banić se navodno probudio. Ono što sam vidio kad je izlazio s terena, nije bio pri svijesti. Molit ćemo se za njega da bude dobro, ipak je ovo igra, a ne rat”, objasnio je Sopić pa nastavio:
“Ponovno ću reći, a onda će opet pričati da Sopić govori gluposti. Znate kakvi su ovi naši hibridni tereni, ovaj danas je čak bio i dobar, ali to su jako skliski tereni. Više si na ledu nego što igraš nogomet i onda se dogodi greška kao kod Vojtka. On je zabio gol i plače u svlačionici. Nadam se da će sve biti u najboljem redu, misli cijelog kluba su s Banićem i njegovim zdravljem.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!