Francuzi najavljuju promjenu kojom Monaco želi iznenaditi Dinamo

Champions League 2. lis 202418:56 0 komentara
WilliamCannarella Panoramic via Guliver

Austrijski trener sprema velike promjene u sastavu za utakmicu s Dinamom.

Večeras će se na stadionu Maksimir u okviru 2. kola ovosezonske Lige prvaka susresti Dinamo i Monaco.

Zagrebačka momčad će na domaćem terenu pokušati isprati gorak okus nakon velikog poraza protiv Bayerna od 9:2.

Međutim, Dinamo neće imati jednostavan zadatak, Monaco je jedna od rijetkih momčadi u ‘ligama petice’ koja još uvijek u novoj sezoni ne zna za poraz. Iz sedam službenih utakmica u svim natjecanjima, upisali su šest pobjeda i jedan remi, uključujući i iznenađujuću pobjedu nad Barcelonom u prethodnom kolu Lige prvaka.

Francuski mediji su se raspisali o potencijalnom sastavu Monaca za utakmicu u Zagrebu, a poznati medij L’Equipe piše kako trener Adolf Hütter sprema veliko iznenađenje za Nenada Bjelicu. Naime, navedeni izvor tvrdi kako se u vrhu napada Monaca neće naći njihov standardni napadač Folarin Balogun koji je prošlog ljeta stigao iz Arsenala za 30 milijuna eura, a umjesto njega bi u početnoj postavi trebao biti švicarski reprezentativac – Breel Embolo.

Ovakva odluka Hüttera izaziva čuđenje jer je Balogun u sjajnoj formi. Postizao je pogotke u oba posljednja ligaška susreta protiv Le Havrea i Montpelliera.

Susret započinje u 21 sat, a događanja s Maksimira iz minute u minutu pratite OVDJE.