Donnarumma obranio penal u pobjedi Italije, Portugal bez Ronalda uvalio pet komada

Nogomet 21. ožu 202423:57 0 komentara
AP Photo/Marta Lavandier via Guliver Images

U prijateljskim nogometnim dvobojima u četvrtak Portugal je kao domaćin svladao Švedsku s 5-2, dok su Talijani pobijedili Venezuelu 2:1.

Portugalci su u Giumaraesu bez problema sa Šveđanima i to bez Cristiana Ronalda u sastavu. Raphael Leao (24), Nunes (33), Bruno Fernandes (45), Bruma (57) i Goncalo Ramos (62) pogađali su za domaćina, a Viktor Gyokeres (59) i Gustaf Nilsson (90) za Šveđane.

Italija je pak u Fort Lauderdaleu na Floridi u SAD-u pobijedila Venezuelu 2:1 dvama golovima Matea Reteguija. Napadač Genoe poentirao je u 40. i 81. minuti.

Veneuzela je poravnala u 43. minuti preko Machisa, a već u trećoj minuti susreta nije iskoristila kazneni udarac. Gianluigi Donnarumma obranio je udarac Salomona Rondona.