Bundesliga 26. stu 202319:42 0 komentara

U posljednja dva susreta 12. kola njemačkog nogometnog prvenstva nije bilo pobjednika. Hoffenheim i Mainz 05 su odigrali 1-1, dok su Heidenheim i Bochum remizirali bez golova.

Mainz je poveo u 39. minuti golom Marca Richterta, a izjednačio je Robert Skov u 48. minuti.

Gosti su u 68. minuti imali priliku doći do nove prednosti, a time i do tek druge pobjede sezone, ali Aymen Barkok nije realizirao jedanaesterac. Udarac marokanskog veznjaka je sjajno obranio Oliver Baumann.

Za domaći sastav je cijeli susret odigrao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

Hoffenheim je šesti sa 20 bodova, dok je Mainz na 16. poziciji s osam bodova.