Bilićev Watford prokockao 2:0, tri su kola bez pobjede

Nogomet 4. velj 202318:09 > 18:17 0 komentara
Ben Whitley via Guliver Images

Watford je odigrao mršavih 2:2 kod Readinga, iako su 20-ak minuta do kraja imali uvjerljivu prednost od 2:0 i činilo se kako će doći do nova tri boda.

U 30. kolu Championshipa Watford, koji vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, odigrao je 2:2 na gostovanju kod Readinga.

Bilićeva momčad vodila je 2:0 golovima Ismaile Sarra i Ryana Porteousa, a onda je u posljednjih 25 minuta primila dva gola. Prvo je Tom Ince realizirao jedanaesterac, a zatim je u 80. minuti isti igrač asistirao Jeffu Hendricku za konačnih 2:2.

Za Watford je ovo treće uzastopno kolo bez pobjede. Posljednji put je slavio 14. siječnja protiv Blackpoola, a nakon toga je odigrao 1:1 s Rotherhamom i izgubio 2:0 kod Middlesbrougha.

Watford je peti na ljestvici sa 45 bodova, tri manje i utakmicom više od četvrtoplasiranog Lutona i jednim više i utakmicom više od šestoplasiranog WBA. Peto mjesto vodi u playoff u kojem se ekipe od trećeg do šestog mjesta bore za mjesto koje vodi u PL. Prve dvije momčadi će izboriti direktan plasman u Premiership.