Atletico upisao pobjedu uoči velikog madridskog derbija

Nogomet 26. ruj 202423:20 0 komentara
Manu Reino/DeFodi Images via Guliver

U posljednjem susretu sedmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Celtu Vigo sa 1:0 probivši se na treće mjesto ljestvice.

Pogodak odluke zabio je Julian Alvarez u 90. minuti. Pobjeda je to za Atletico uoči velikog derbija na Metroplitanu protiv Modrićevog Real Madrida u nedjelju (21 sat).

U ranije igranom susretu Villarreal je na gostovanju pobijedio Espanyol sa 2:1.

Domaćin je poveo u 45. minuti golom Joffrea, no u šestoj minuti nadoknade je Ayoze Perez pogodio za 1:1. Isti je igrač u 63. minuti donio pobjedu “Žutoj podmornici”.

Las Palmas i Real Betis su odigrali 1:1. Alberto Moleiro je u devetoj minuti doveo domaći sastav u prednost, a izjednačio je Giovani Lo Celso u posljednjim trenucima prvog dijela.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 21 bodom, Real Madrid ima 17, a Atletico Madrid 15 bodova.