Argentinci ‘kobni’ za Bolognu, Moro odigrao 55 minuta

Nogomet 30. pro 202317:45 0 komentara
xGianlucaxRicci IPAxSportx via Guliver

Nogometaši Udinesea svladali su pred svojim navijačima Bolognu s uvjerljivih 3:0 u dvoboju 18. kola talijanske Serie A.

Argentinci su bili kobni po Bolognu pa je tako Pereyra u 23. minuti postigao uvodni pogodak na susretu, dok je sve zaključeno golom Payera u 52. minuti za konačnih 3:0. Između toga mrežu Bologne je zatresao i Lucca.

Bologna je izgubila nakon tri prvenstvene pobjede u nizu, dok je Udinese pobijedio tek drugi put ove sezone. Hrvatski nogometaš Nikola Moro za Bolognu je počeo utakmicu te je zamijenjen u 55. minuti. Bologna je upisala tek treći poraz u sezoni.

Cagliari i Empoli su odigrali 0:0 premda je domaćin propustio ugrabiti tri boda. Tragičar je bio Viola čiji pogodak je poništio VAR u 66. minuti, dok Viola u 83. minuti nije realizirao jedanaesterac. Obje su momčadi ostale nisko na ljestvici, Cagliari je na 18., a Empoli na 19. mjestu.