Zubac izvrstan u slavlju Clippersa protiv Jokića, srpski centar promašio tricu za pobjedu

Košarka 5. tra 20248:02 0 komentara
AP Photo/Mark J. Terrill via Guliver Images

Usprkos novoj izvanrednoj utakmici Nikole Jokića, Denver Nuggetsi izgubili su od Los Angeles Clippersa za koje je odlično odigrao Ivica Zubac.

Rezultatom 102:100 Clippersi su prekinuli niz od pet poraza kod kuće iako nisu imali na raspolaganju Kawhija Leonarda.

Nikola Jokić upisao je 24. “triple-double” u sezoni s 36 koševa, 17 skokova i deset asistencija. Srpski je košarkaš pogodio tricu kojom je u finišu održao Denver u igri, na pet sekundi do kraja Nuggetsi su imali napad, ali Jokić je promašio tricu za pobjedu.

Najbolji je kod Clippersa bio Paul George s 28 poena, James Harden dodao je 23, a Ivica Zubac 14 koševa i 15 skokova, uz četiri važna slobodna bacanja u završnici.

Nuggetsi imaju omjer 53-23 na drugom mjestu Zapada, dok su Clippersi četvrti s 48-28.

Bojan Bogdanović ubacio je 12 koševa za 12 minuta u pobjedi NY Knicksa protiv Sacramenta 120:109.

NBA, rezultati:

Miami Heat – Philadelphia 76ers 105-109

New York Knicks – Sacramento Kings 120-109 (Bojan Bogdanović je za Knickse za 12 minuta postigao 12 koševa)
Dallas Mavericks – Atlanta Hawks 109-95
Houston Rockets – Golden State Warriors 110-133 (Dario Šarić nije nastupio za Warriorse)
LA Clippers – Denver Nuggets 102-100 (Ivica Zubac je za Clipperse za 35 minuta upisao 14 koševa i 15 skokova)