Noć za povijest Eaglesa

Američki nogomet 4. stu 20228:41 0 komentara
Troy Taormina-USA TODAY Sports

Philadephia Eaglesi pobijedili su Houstonn Texanse 29:17 u devetoj rundi NFL prvenstva.

Tako su Eaglesi ostali jedina neporažena momčad u prvenstvu. Orlovi po prvi put u povijesti franšize imaju 8-0 na startu sezone.

Značajan je bio povratak quarterbacka Jalena Hurtsa za povijesnu noć Eaglesa. Imao je Hurts nekoliko dodavanja za touchdown, uključujući i onaj sa 17 jardi k Brownu u trećoj četvrtini, kojim je praktično i prelomio utakmicu.

Rezultat je bio potpuno izjednačen nakon prve dvije četvrtine – na pauzu se otišlo sa 14:14, da bi Eaglesi bili konkretniji u drugom poluvremenu i stigli do pobjede

U drugom poluvremenu su Iglsi bili konkretniji, a posao su završili Braun i Gedert, koji je uz tačdaun imao i osam hvatanja za sto jardi.

Eaglesi su na 8-0, a u sljedećem kolu stižu im Washington Comandersi, dok će Houston koji je na 1-6 u goste New York Giantsima.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima