Moćni San Francisco pregazio Cleveland!

NFL 8. lis 20195:33 > 5:37
Ezra Shaw, Getty Images Sport

Momčad San Francisco 49-ersa zadržala je maksimalan učinak i poslije četvrte utakmice u NFL prvenstvu.

Momčad iz Kalifornije je pred svojim navijačima bila uvjervljiva protiv Clevelanda 31:3, a sve je praktično bilo gotovo već poslije prve četvrtine koju su domaći dobili sa 14:0.

Brownsi su upisali treći poraz u pet utakmica i tako dodatno zakomplicirali borbu za mesto u doigravanju.

San Francisco je poveo već u prvom napadu touchdownom Breide poslije trčanja od 83 jardi. Isti igrač je u 9. minutu upisao i drugi touchdown i uz dodatni bod i njegova momčad je došla do ogromne prednosti već poslije četvrt sata igre.

Obrana 49ersa je bila neprobojna, a jedini field gol Cleveland je postigao u 4. minuti drugog perioda. San Francisco je u laganom ritmu priveo utakmicu kraju i još jednom dokazao da ima izuzetno ozbiljnu momčad koja bi ove sezone mogla pomrsiti račune favoritima na papiru.

San Francisko sljedećeg vikenda, u divizijskom derbiju, gostuje kod Los Angeles Remsa, dok Cleveland dočekuje Seattle.

Maksimalal učinak u sezoni ima još sam aktualni prvak New England.