Nogomet - video 3. pro 202322:46 0 komentara

Totalni kaos u Grčkoj!

U susretu 13. kola grčke Superlige sastali su se Volos i Olympiakos.

Iako je bila riječ o susretu od izuzetne rezultatske važnosti, obzirom kako se Olympiakos nalazi na samo jedan bod od vodećeg Panathinaikosa, ovu utakmicu pamtit ćemo po svemu, samo ne nogometnim događanjima.

Naime, započelo je žustro već u 17. minuti kada je dosuđen penal za domaće, a crveni karton dobio je Panagiotis Retsos. Volos je poveo s 1:0, a favorizirani Olympiakos je završio s igračem manje.

Strasti su nastavile ključati krajem poluvremena kada je dosuđen penal za Olympiakos iz kojeg su gosti izjednačili, a u 12, minuti sudačke nadoknade i Volos je ostao s igračem manje kada je Georgios Mygas zaradio drugi žuti karton.

U 51. minuti dosuđen je novi kazneni udarac, ovoga puta u korist Volosa koji je poveo s 2:1, no svega dvije minute kasnije gosti su autogolom stigli do novog izjednačenja.

Nešto kasnije, u 63. minuti, VAR je poništio gol Olympiakosu što je razljutilo igrače i navijače Olympiakosa, a potpuna eskalacija dogodila se u 92. minuti kada VAR ponovno poništava gol Olympiakosa, a potom su krenuli neredi domaćih navijača.

Utakmica je morala biti prekinuta, a cijelom kaosu pridodao je i suzavac koji je završio na terenu te su igrači panično morali bježati u svlačionicu.

Sve nogometne i nenogometne sažetke ove utakmice pogledajte u videu.