Bundesliga 9. velj 202421:58 0 komentara

Ovo je ove sezone već postala tradicija u Bundesligi. Nadoknada prvog poluvremena trajala je 12 minuta jer su navijači u Dortmundu prekinuli utakmicu između Borussije i Freiburga.

Ubacivali su teniske loptice, novčiće i druge predmete u znak protesta zbog dopuštenja ulaganja stranog kapitala u bundesligaške klubove.

Pauza je potrajala, igrači su na trenutak napuštali teren, treneri su im davali upute, a neki su se i zabavljali, poput vratara domaćih Gregora Kobela. Švicarac je pokazao zavidno umijeće u žongliranju teniskom lopticom.

Nakon prvog poluvremena Borussia vodi 2:0, a utakmicu iz Dortmunda možete pratiti uživo na kanalu Nova Sport.