Nogomet - video 2. velj 202422:15 0 komentara

Hrvati su obilježili utakmicu u njemačkoj Cvajti

U susretu 20. kola njemačke 2. Bundeslige sastale su se dvije momčadi sa sredine ljestvice – Karlsruher i Wehen.

Susret je završio neriješenim rezultatom 2:2, a utakmica je bila posebno zanimljiva iz naše perspektive, obzirom kako obje momčadi imaju napadače iz Hrvatske.

Igor Matanović igrao je na strani Karlsruhera, dok nekadašnji igrač druge momčadi Hajduka, Ivan Prtajin brani boje Wehena. Zanimljivo, oba igrača upisala su se među strijelce.

Domaćin je na poluvrijeme otišao s 1:0, a potom je u 48. minuti 27-godišnji Prtajin zabio za izjednačenje, a samo pet minuta bilo je potrebno Matanoviću da na drugoj strani zabije za novo vodstvo gostiju.

Konačni rezultat postavio je Batzner u 74. minuti.