Ćorić bez “breaka” pao u Montpellieru

ATP 10. velj 202323:12 > 23:12 0 komentara
JBAutissier Panoramic via Guliver Images

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u polufinale ATP turnira u Montpellieru, uspješniji od njega je u četvrtfinalu bio Francuz s američkim državljanstvom Maxime Cressy 7-6 (2), 6-4 nakon sat i 46 minuta igre...

Protiv visokog servera Cressyja Ćorić nije uspio ostvariti niti jedan “break” u meču iako je stvorio po tri prilike za oduzimanje servisa suparniku u svakom setu. U prvom setu Ćorić je imao tri “break-lopte” kod rezultata 4-4, no Cressy je uvijek izvukao odličan servis da bi u “tie-breaku” Amerikanac u potpunosti dominirao.

Početkom drugog seta Ćorić je skupo platio pad koncentracije na svom početkom udarcu te dvostrukom servis pogreškom “darivao” gem Cressyju.

Sve dok Amerikanac nije došao u situaciju za servis za meč Ćorić se nije uspijevao približiti “breaku”, a onda je Cressy napravio dvije dvostruke servis pogreške što je u kombinaciji s odličnim Ćorićevim lobom našem igraču omogućilo tri vezane prilike za povratak. Iako je Ćorić imao svojih šansi u tim poenima, Cressy se izvukao i potom asom okončao dvoboj u svoju korist.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.