Nizozemska 17. pro 202318:21 0 komentara

Sigurna pobjeda Feyenoorda...

U okviru 16. kola nizozemskog prvenstva, drugoplasirani Feyenoord slavio je s uvjerljivih 0:4 na gostovanju kod Heraclesa.

Gosti su u susret ušli s izrazitom ulogom favorita koju su u konačnici uspjeli opravdati.

Već u četvrtoj minuti zabio je Calvin Stengs za 0:1, a isti strijelac bio je i u 18. minuti za visokih 2:0 nakon čega je pitanje pobjednika praktično bilo riješeno.

Početkom drugog poluvremena su nogometaši Feyenoorda nastavili s golovima. Geertruida je u 48. minuti zabio za 0:3, a Timber je u 60. minuti postavio konačnih 0:4.

Hrvatski reprezentativac, Luka Ivanušec odigrao je cijelu utakmicu za goste iz Rotterdama, a iako je ostao bez konkretnog učinka, igrao je vrlo dobro, a SofaScore mu je dodijelila visoku ocjenu 8,3.

Feyenoord se pobjedom zadržao na drugoj poziciji u nizozemskom prvenstvu s 38 bodova, sedam manje u odnosu na vodeći PSV koji još uvijek ima stopostotni učinak s 45 bodova nakon 15 odigranih kola.