Bundesliga 17. velj 202417:46 0 komentara

Nogometaši Bayer Leverkusena upisali su novu pobjedu u Bundesligi.

Momčad Xabija Alonsa upisala je 18. pobjedu ove sezone u Bundesligi na gostovanju kod desetoplasiranog Heidenheima.

Nije ovo bilo lako gostovanje za Leverkusen, obzirom kako je Heidenheim izgubio svega dvije utakmice ove igrajući na svom terenu, međutim došli su do nova tri boda.

Na poluvrijeme su gosti otišli s prednošću kada je Frimpong u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio za 0:1. Taj rezultat stajao je do 81. minute kada je Adli potvrdio pobjedu ‘Farmaceuta’ te povisio na 0:2.

Malo neizvjesnosti u završnici utakmice, donio je Kleindienst u 86. minuti pogotkom za 1:2, no rezultat se do kraja nije mijenjao.

Leverkusen sada ima 58 bodova, osam više od drugoplasiranog Bayerna koji mora još odigrati svoju utakmicu u 22. kolu.