U derbiju začelja Serie A Bradarić i Erlić podijelili bodove

Nogomet 5. tra 202423:02 0 komentara
AntonioxBalasco via Guliver Image

Nogometaši Salernitane i Sassuola u prvoj su utakmici 31. kola talijanskog prvenstvu igrali 2-2 (0-2).

Gosti su bili nadomak pobjedi, golovima Laurentiea (37) i Bajramija (44) krajem prvog poluvremena poveli su sa 2-0, ali Candreva (52-11m) je iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca početkom nastavka smanjio da bi Maggiore (90+1) početkom sudačke nadokande poravnao na 2-2. I u toj situaciji gosti su opravdano prigovarali sucu jer u začetku akcije nije dosuđen očiti prekršaj na njihovu igraču.

Domagoj Bradarić je odigrao čitav susret za Salernitanu, dok je Martin Erlić igrao za Sassuolo do 69. minute.

Salernitana je i dalje uvjerljivo posljednja sa samo 15 bodova, čak 10 manje od predzadnjeg Sassuola koji se bodovno izjednačio sa 17. Frosinoneom i 18. Empolijem. No, Sassuolo opravdano može žaliti što se nije izjednačio sa 15. Veronom i 16. Cagliarijem koji imaju po 27 bodova.

Na vrhu je Inter sa 79 bodova, 14 više od drugog Milana.