Šimunićevi izabranici slavili uz promašeni penal

Nogomet 23. ožu 202214:09 > 15:31 0 komentara
Guliver Images

Hrvatska reprezentacija do 19 godina pobjedom je otvorila elitno kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Slovačkoj nakon što je u Karlovcu s 2:1 porazila Island...

Mladi Hrvati poveli su u 14. minuti golom Luke Stojkovića, Island je poravnao u 33. preko Oskarssona, da bi u 74. Ivan Cvijanović zabio za pobjedonosnih 2:1, svega dvije minute nakon što je islandski vratar Arinbjornsson obranio penal Bartolu Barišiću.

U našoj skupini 4 još su Rumunjska i Gruzija koje se međusobno sastaju u srijedu u 15.30 u Velikoj Gorici.

Sljedeći dvoboj izabranici Josipa Šimunića igraju u subotu 26. ožujka protiv Rumunjske u 12 sati, a onda u utorak 29. ožujka dočekuju Gruziju u istom terminu, oba puta u Karlovcu. Na Euro prolazi samo pobjednik skupine.