Probudio se ‘stari Vlašić’? Protiv Sassuola igrao ‘skoro savršeno’

Nogomet 7. stu 202312:36 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

Nikola Vlašić zaigrao je od 9. minute za Torino protiv Sassuola u 11. kolu Serie A.

Zamijenio je ozlijeđenog Riccija i iskoristio to na najbolji mogući način. U 68. zabio je pobjednički gol za 2:1. Bio mu je to prvi gol u sezoni, ali i prvi nakon čak 169 dana, jer je 21. svibnja zabio Fiorentini.

VEZANA VIJEST

Vlašić je u susretu bio jedan od najboljih pojedinaca momčadi Ivana Jurića, a Sofascore ga je ocijenio s visokom ocjenom – 8.8. U odigranoj 81 minuti susreta hrvatski reprezentativac osim što je postigao gol, imao je i pet ključnih dodavanja te dvije velike kreirane prilike.

Izbornik Hrvatske Zlatko Dalić može biti zadovoljan ovim nastupom Vlašića kojeg je stavio na pretpoziv za kvalifikacijske utakmice za Euro protiv Latvije u gostima (18. studenog) i Armenije na Maksimiru (21. studenog).