Pongračić i ekipa nemoćni protiv jakog Napolija

Nogomet 30. ruj 202316:59 0 komentara
xMarcoxCanonierox via Guliver

Četvrtu ligašku pobjedu u sezoni upisali su nogometaši Napolija, aktualni prvak pobijedio je na gostovanju Lecce 4:0 u susretu sedmog kola talijanske Serie A.

Brzo su gosti iz Napulja poveli, a u 16. minuti suparničku mrežu je pogodio Norvežanin Leo Ostigard.

Početkom drugog poluvremena u igru je ušao najbolji igrač Napolija Victor Osimhen kojem nije trebalo puno vremena za pogodak, u 51. minuti je povećao vodstvo gostiju na 2:0. Sve je zaključeno s nova dva gola Napolija u samoj završnici. Gaetano je u 88. zabio za 3:0, a Politano je s bijele točke u 95. pogodio za konačnih 4:0. Ovom pobjedom Napoli je privremeno došao na treće mjesto ljestvice.

Lecce je u uvodnih pet prvenstvenih utakmica imao tri pobjede i dva remija, a sada je izgubio drugu u nizu. Prije Napolija poražen je na gostovanju kod Juventusa.

Cijelu utakmicu za Lecce je odigrao hrvatski nogometaš Marin Pongračić.