Mandžo asistent: Nevjerojatan pothvat Keana

Serie A 30. ožu 201919:42 > 19:52
Tullio M. Puglia/Getty Images

Mario Mandžukić upisao je sedmu asistenciju ove sezone, dok je Kean do trećeg gola u Serie A ove sezone stigao iz tri udarca.

Juventus se nakon reprezentativne stanke vratio pobjedama. U 29. kolu Serie A i bez Cristiana Ronalda u Torinu su s minimalnih 1:0 pobijedili Empoli.

Trenutak odluke dogodio se u 72. minuti kada je Kean zabio jedini gol na utakmici i to samo tri minute nakon što je ušao u igru. Pomalo nevjerojatno zvuči podatak da je Kean do trećeg gola u Serie A ove sezone stigao iz trećeg udarca.

Asistent Keanu za gol bio je Mario Mandžukić koji je tako stigao do sedme asistencije ove sezone.

Juventus nakon 29 kola ima 78 bodova, 18 više od Napolija, koji ima i utakmicu manje. Empoli je 17. sa 25 bodova.