Bez Mandže Ronaldo ne bi bio prvi topnik

Serie A 1. pro 201823:10 > 23:13
Gabriele Maltinti/Getty Images

Mandžukić je pokušao ubaciti u peterac protivnika, a veznjak Fiorentine Edimilson Fernandes igrao je rukom. Siguran je s bijele točke bio Cristiano Ronaldo

Nogometaši Juventusa u subotu su u 14. kolu Serie A u gostima kod Fiorentine slavili sa 3-0, a Mario Mandžukić je izborio penal za treći pogodak Juvea.

Gabriele Maltinti, Getty Images Sport

Mandžukić je pokušao ubaciti u peterac protivnika, a veznjak Fiorentine Edimilson Fernandes igrao je rukom. Sigurni realizator penala u 79. minuti bio je Cristiano Ronaldo. Prva dva pogotka za Juve postigli su Bentancur (31) i Chiellini (69).Marko Pjaca igrao je za Fiorentinu od 65. minute.

Mario Mandžukić igrao je svih devedeset minuta, no nije imao svoj dan… Nije Mandžo previše prijetio protivničkim vratima, a zaradio je i žuti karton u startu utakmice.