Isco se ozlijedio i ostao bez Eura u Njemačkoj: ‘Teško je…’

Nogomet 17. svi 202414:41 0 komentara
Samuel Carreno via Guliver Image

Španjolski ofenzivni veznjak zadobio je prijelom dijafize fibule lijeve noge, potvrdio je njegov klub Betis.

Isco se ozlijedio na gostovanju kod Las Palmasa u 36. kolu Primere. U 39. minuti Španjolca je zamijenio Francuz Nabil Fekir, a dvoboj je završio rezultatom 2:2 (1:1).

Kako je ovo definitivno kraj sezone ovog 32-godišnjaka, Isco je na nadolazećem Europskom prvenstvu u Njemačkoj ostao uskraćen za dres Crvene furije o kojem je sanjao zadnjih pet godina.

“Teško je”, bio je kratak i jasan Isco u obraćanju novinarima odmah nakon liječničkog pregleda.

Za Betis je odigrao 29 utakmica (2339 minuta) u domaćem prvenstvu te postigao osam golova i pet asistencija. U Europskoj ligi nastupio je u svih šest utakmica u skupini C, bio je jedan od strijelaca, a dva puta i među asistentima. Isco se bez sumnje vratio u dobru formu nakon nekoliko godina, no prekinuo ju je nesvakidašnji peh.

U sljedećem kolu Betis u nedjelju od 19 sati dočekuje Real Sociedad.